אגם פרויקטים - פתרונות משולבים בשיפוץ ובבניה

לפעמים הדבר שהכי עוצר אנשים בלהתחיל תהליך פרויקט שיפוץ כזה או אחר הוא לא זמן העבודה, איך יראה התוצר המוגמר, מלאכת המחשבה את מי להעסיק, מתי להתחיל או האם באמת יש צורך בפרויקט. המחשבה העיקרית היא העלות הכספית של הפרויקט. בין אם זה עבודות איטום, עבודות העוסקות בחשמל ותאורה, עבודות גבס, עבודות גמר, שימור מבנים או כל פרויקט אחר. חברת שיפוצים אגם פרויקטים מבינה את הצרכים של הלקוחות השונים ולכן בנתה תוכנית משתלמת ונוחה, תוכנית אשר מותאמת לכל לקוח ובכך עוזרת לו עם הפרויקט המבוקש. התוכנית שלנו מאפשרת תנאי תשלום נוחים בנוסף לאפשרות פריסה רחבה של צ'קים. תוכנית התשלומים שלנו היא ייחודית ויכולה לעזור לכל אחד להתחיל להגשים את החלום שלו ולהתחיל אותו עכשיו.

חברת שיפוצים אגם פרויקטים שיתוף הפעולה עם הלקוח מתחיל כבר בשלב התשלום. אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה לכל אורך תהליך העבודה שלנו ובכך מאמינים שלכל אחד מגיע להתחיל ולבנות משהו חדש אצלו בבית. כל אחד רוצה לחדש, לשנות, לעצב ולשפץ. לכל פרויקט יש את עלות שונה אך לפעמים הסכום הנדרש לא בנמצא. חברתנו הציבה תנאי תשלום בסטנדרטים משלנו. סטנדרטים שיכולים לתת לכל לקוח את המושכות להתחיל את הפרויקט הבא שלו - ועכשיו. אתיקה עסקית זהו כלי הזורם אצלנו בדם. אנחנו מאמינים בו בכל תהליך. גם בשלבי הבנייה השונים וגם בשלבי התשלום. כנות היא מילת המפתח אצלנו, תמיד הייתה, תמיד תהייה. אכפת לנו מכל פרויקט ועוד יותר אכפת לנו מכל לקוח. תהליך הכולל הקשבה, שיתוף פעולה והתייעצות עם הלקוח נותן את האפשרות להגיע להסדר תשלומים נוח ואישי.

אין צורך ללכת לבנק ולעמוד בסיטואציה לא נעימה כדי לבקש הלוואה או מימון חיצוני. אצלנו ניתן להשיג מימון בתנאים משתלמים ונוחים לכל עבודות הפרויקטים השונים שאנו מציעים בין אם מדובר בעבודת שיפוצים במרכז או בכל אזור אחר. בואו ונתחיל לעבוד יחדיו, ביחד נמצא את מעטפת המימון המיטבית ביותר ונתחיל את פרויקט השיפוץ עוד היום. המחויבות שלנו היא להביא לכל אחד את התוצר המוגמר האיכותי אך לפני הכל זה יחסי אנוש, אצלנו זהו ערך מוסף.  אצלנו לחיצת היד הראשונית, היא החותם למסע משותף ונפלא.

מעוניינים בפרויקט שיפוץ וצריכים מימון? השאירו פרטים ונשמח לעזור