אגם פרויקטים - פתרונות משולבים בשיפוץ ובבניה

אין ספק שמעליות בבניין משדרגות את חווית המגורים ובעיקר לדיירי הקומות הגבוהות יותר , מעלית יוצרת נוחות וקלות לדיירי הבניין, יעילות רבה כאשר יש צורך להביא דברים רבים או להרים דברים כבדים הביתה. אך מעבר לאיכות החיים היא משפרת את ערך הנכס בממוצע עד 40%!  פיר המעלית זהו המבנה שבו המעלית עולה בין הקומות. פיר המעלית יכול להיות בתוך המבנה או חיצוני לו, הכל תלוי בדרישות הלקוח. כאשר נדרשת עבודה על פיר המעלית יש לבדוק שפיר מעלית נבנה מחומר הגלם בטון מזוין, בטון חזק ועמיד העומד גם בפני רעידות אדמה.

יציקת פיר מעלית חייבת להיעשות בהתאם לתקנים הנדרשים וחומרי איטום איכותיים ברמה הגבוהה ביותר ע"י חברת שיפוצים מוסמכת ומקצועית כמו אגם פרויקטים. עבודה בכזאת רמה תבטיח שפיר המעלית יעשה בצורה איכותית שתעמוד לאורך זמן. כידוע עם הזמן יש לבצע בדיקות מקיפות על טיב איכות המעלית ואופן פעולתה. בעיות כגון רטיבות ואיטום לקוי ראשוני יכול לגרום לנזק רב ואף סכנת חיים. סיבות שכאלו דורשות את יציקת פיר המעלית שיהיה אפקטיבי ויעיל ובכך תספק את המענה הראוי לדיירי הבניין. עבודה מקצועית על פיר המעלית תמנע חדירת מים מהגג, קירות חיצוניים ואף מהקרקע במידה שהמעלית עולה מתחת לפני הקרקע. יציקת פיר מעלית דורשת אופן עבודה מקצועי ואיכותי שילוב של צוות מיומן ושימוש בחומרים איכותיים ביותר יובילו בדיוק לכך.

חברת שיפוצים אגם פרויקטים מבצעת עבודות של הוספת מרפסות שמש על ידי קונסטרוקציה שמתלבשת על הבניין. תהליך עבודה שכזה נדרש להיעשות בצורה הטובה ביותר כדי להגיע לתוצר שהוא קל ובטוח, תוצר שישרת את דיירי הבניין למשך שנים רבות. מחשבה מקיפה על צרכי הדיירים השונים והתאמה אולטימטיבית לבניין יוביל לתוצאה מתבקשת. אופן העבודה הייחודי שלנו מאפשר את הוספת מרפסות השמש בתהליך עבודה של כחודש וחצי בממוצע (בעוד שחברות אחרות מציעות תהליך דומה בכ- 8 חודשים).

שיפוץ דירה והוספת מרפסת שמש בה משדרגת גם את איכות החיים באמצעות הכנסת אווירה איכותית ונוחה, אפשרות לארח אנשים ושימושים כגון: תליית כביסה, על האש, פינה פרטית לשבת ולהירגע ועוד שימושים רבים נוספים. בנוסף יש להסתכל גם על ההיבט הכלכלי. כידוע בעולם הנדל"ן שטח הדירות קובע, וקובע המון. הערך הכספי שהוספת מרפסת שמש מביא לכל בית הוא ערכו בשוק. מחיר הדירה עולה והסיכוי למכירת הדירה גבוה הרבה יותר. הוספת מרפסת שמש מעלה את ערך הדירה בממוצע בכ -15%!

מעוניינים ביציקת פיר המעלית? חושבים על הוספת מרפסת שמש? השאירו פרטים ונשמח לעזור