נציג מטעם אגם פרוייקטים מגיע לאתר לראות את הפרוייקט, יושבים, מגישים הצעת מחיר במידה שההצעה מתקבלת מתחילים הסכם - ולעבודה.
אנחנו עוסקים בעבודות בכל רחבי הארץ, מדרום ועד צפון.
כמובן, חברתנו עובדת רק עם החומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק. אנו מאמינים שלאיכות אין תחרות ולכן משתמשים רק בחומרי הגלם בעלי תו התקן הגבוה ביותר שקיים.
בוודאי! הלקוח מוזמן יותר מתמיד גם למשרדנו להתרשם מתהליך הפרוייקט תוך כדי ייעוץ וליווי ממיטב אנשי המקצוע, להתרשם מפרוייקטים שעסקנו בעבר וכך לקבל פרספקטיבה על איך הפרוייקט שלו יראה בעתיד
הלקוח מדבר עם בן אדם אחד אשר מספק את כל קבלני המשנה בכל התחומים הקיימים החל מאינסטילציה חשמל אספקת תאורה אספקת חומרי כלים סניאטירים מא' עד ת' תוך כדי שקיפות מלאה עם הלקוח בכל התהליך.
אנו עוסקים בכל הרבדים של הבנייה השיפוץ... החל מאמבטיה בבית פרטי ועד שיפוץ מסיבי של בתים פרטים במגזר הפרטי, במגזר העסקי פועלים בכל התחומים.
אנחנו באגם פרוייקטים עובדים במגוון רחב של תחומים, בכל תחום אנו עושים את העבודה הטובה ביותר שאפשר כדי לרצות את הלקוח ולהגיע בדיוק לתוצאה שהוא רצה. בתחום המגזר העסקי אנו מתקמצים עקב הניסיון הרב שלנו בתחום זה במיוחד בתחום הקמת המשרדים. בין אם זה בנייה או שיפוץ חברתנו עבדה עם משרדים ברחבי הארץ ודוגלת במצויינת בכל פרוייקט ופרוייקט.
כן בין מבחר השירותים הרבים שאנו מספקים אנחנו גם נותנים מענה מקצועי להקמת המשרדים. אצלנו ניתן למצוא מענה שוטף שנתי וזמין למגזר העסקי בתחומי אחזקה שוטפת.
אנחנו בחברת אגם פרוייקטים מאמינים בשקיפות מלאה עם הלקוח ושיתוף פעולה והקשבה בזמן התהליך. יחס אישי לכל לקוח תוך הבנה מלאה על אופן התהליך המבוקש, זמינות מלאה לכל שאלה, מענה או הכוונה. שירות יעיל ואקפטיבי אשר יבטיח את השמת הפרוייקט בצורה הטובה ביותר, העסקת אנשים מקצוע מהמובילים בתחום לבניית פרוייקט תוך כדי מתן תשומת לב למצויינות. חשוב לציין כי בניגוד לשיפוצנקים העבודה אצלנו נעשית בצורה מסודרת ובשיתןף עורכי דין. מה שמבטיח שיש גיבוי - ישמילה מאחורי התהליך.
ניתן להתרשם בעמוד תיק העבודות, ניתן למצוא מגוון רחב של פרוייקטים הן למגזר הפרטי והן למגזר העסקי

מתעניינים בשירות לבית או המשרד? השאירו פרטים ונשמח לבצע את הפרוייקט